Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

Beni Nasıl Tanırsınız ???

2 posters
YazarMesaj
azeliha

azeliha

Antal indlæg : 111

Beni Nasıl Tanırsınız ??? Empty
MesajKonu: Beni Nasıl Tanırsınız ???   Beni Nasıl Tanırsınız ??? EmptyC.tesi 13 Şub. - 15:08

vallah zmanla Very Happy Very Happy
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

MesajKonu: Geri: Beni Nasıl Tanırsınız ???   Beni Nasıl Tanırsınız ??? EmptyC.tesi 13 Şub. - 17:23

ouyy ayşegül'cüm Beni Nasıl Tanırsınız ??? Icon_wink Beni Nasıl Tanırsınız ??? Icon_wink Beni Nasıl Tanırsınız ??? Icon_wink
seni çok iyi tanırım (:
çok sevecen sıcak kanlı tatlı muhabbeti olan bir arkadaşımsın. Beni Nasıl Tanırsınız ??? Icon_pirat
seninle dostluqumuz iyiki baslamıs. Beni Nasıl Tanırsınız ??? Herz
umarım hayatında her zaman mutlu olursun . Beni Nasıl Tanırsınız ??? Icon_king
en güzel günler senin olsun cnm .
seni seviyorum Smile Smile Smile Smile
azeliha

azeliha

MesajKonu: Geri: Beni Nasıl Tanırsınız ???   Beni Nasıl Tanırsınız ??? EmptyC.tesi 13 Şub. - 18:03

bende seni seviyorum canım. bencede iyi ki başlamış sende çok tatlısın. iyi kalplisin sende mutlu olursun inş herşey gönlünce olur daima canım arkim Sad
azeliha

azeliha

MesajKonu: Geri: Beni Nasıl Tanırsınız ???   Beni Nasıl Tanırsınız ??? EmptyC.tesi 13 Şub. - 18:04

ifade yanlış getti abuuu Very Happy :d: Very Happy
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

MesajKonu: Geri: Beni Nasıl Tanırsınız ???   Beni Nasıl Tanırsınız ??? EmptyC.tesi 13 Şub. - 19:25

bn anladım tmm yafrum :F :F :Very Happy

Beni Nasıl Tanırsınız ???
1 sayfadaki 1 sayfası