Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?

+3
gizem082
azeliha
gzm16
7 posters
YazarMesaj
gzm16

gzm16

Antal indlæg : 45

Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi? Empty
MesajKonu: Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?   Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi? EmptyC.tesi 20 Şub. - 0:18

arkadaşlar bu olaylardan sonra aklıma bir soru takıldı. vildan atasevr gider ve yerine başkası gelirse izler misiniz izlemez misiniz?
azeliha

azeliha

Antal indlæg : 111

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?   Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi? EmptyC.tesi 20 Şub. - 14:37

ben izlerim evsed için Very Happy
gizem082

gizem082

Antal indlæg : 110

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?   Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi? EmptyC.tesi 20 Şub. - 15:13

ben izlerim ama eskisi gibi tadi kalmaz bence....vildan atasever cok iyi bi oyuncu..iyi reyting almamasinin sebebi vildan degil kesinlikle..yeni oyuncu gelsede reytinglerin iyi olacagini sanmiyorumm.
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?   Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi? EmptyPaz 21 Şub. - 19:19

İzlerim tabiki.
aynen ayşegül'm.
evseD'mm varr Smile Smile
dml06

dml06

Antal indlæg : 22

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?   Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi? EmptyPtsi 22 Şub. - 21:42

Tabii izlerim ama eskisi gibi bir etki bırakır mı bilemiyorum...
Sevda

Antal indlæg : 46

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?   Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi? EmptySalı 23 Şub. - 0:48

Ne güzel konu açmışsın gzm16, işte ben bu yolla,dizi ile ilgili yazışmalarımız çoğalacak,birbirimizi daha fazla tanıma fırsatımız olacak diye düşünüyorum.
Vildan Atasever giderse, ben her bölümde onu ararım,
Yeni gelen hangi sanatçı kim olursa olsun Ben alıştığım yüzü ararım. Bir soğukluk ve yabancılaşma duygusu ile, ne yaparım
onu bilemiyorum.Bakın eskilerin çok güzel bir atasözü vardır,
<Dereyi geçerken AT değiştirilmez >.Yani kritik durumlarda,
bir yöntemden başka bir yönteme geçiş tehlikeli bir durum veya zamanda yapılmamalıdır,Anlamında kullanılır.
Bilmem bana hak veren arkadaşlarım var mı?
gzm16

gzm16

Antal indlæg : 45

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?   Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi? EmptySalı 23 Şub. - 20:36

ya dizimizin geç saatte yayınlanması reytingleri düşürüyor sonuçta vildanın üzerine kalıyorrr
Sevda

Antal indlæg : 46

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?   Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi? EmptySalı 23 Şub. - 23:33

gzm16, tesbitin çok doğru,Şu anda saat 22.20 ve dizi henüz başlamadı. Sonra yok Vildan da, hayır efendim, Özcanda suç aranıyor. Vallahi kanallar kendi,kendilerini sabote ediyor.Yarın iş günü bu saatte dizi başlayacak da, ne zaman bitecek? Bu saatte ancak dizilerin tekrarı olur.
Saat 10.32 oldu reklamlar devam ediyor.Yazık oluyor dizimize.Salı günü saati değiştiremezlerse gününü değiştimeleri lazım. Sesimizi duyan var mı dersiniz?
vildan-dilan

vildan-dilan

Antal indlæg : 83

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?   Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi? EmptyC.tesi 12 Haz. - 17:30

ben izlerim ama zülalin yeri başka oyunculuğunu çok güzel yapıyor
bir başkası gelince tadı çıkmaz yani işin kısası zülal gitmesin

Vildan Atasever Gidince Dizi İzlenir mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vildan Atasever ( Zülal )
» vildan atasever diziden ayrılıyor mu?
» tuba mı ?vildan mı?
» Meltem mi? Vildan mı?
» Vildan Atasever Krizi Asilamadi