Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!!

3 posters
YazarMesaj
gizem082

gizem082

Antal indlæg : 110

YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!! Empty
MesajKonu: YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!!   YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!! EmptyC.tesi 20 Şub. - 19:25

Vildan ile Özcan Yola Devam Mı, Tamam mı?YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!! Vildan-ile-ozcan-yola-devam-mi-tamam-mi-1920068_o

Samanyolu Dizisinden Vildan Atesever'in Ayrılacağı Söylendi; Yetkililer, Haberleri Yalanladı.

Sevilen dizi Samanyolu'nda Özcan Deniz ile başrolü paylaşan Vildan Atasever'in
diziden ayrılacağına dair haberler, güzel oyuncunun hayranlarını şok
etti. Deniz ile Atasever'in anlaşamadığı ve güzel oyuncunun
canlandırdığı karaktere uymadığı için Samanyolu'ndan ayrılacağı
yazılmıştı. Takvim'in haberine göre yetkililer, böyle bir durumun
sözkonusu olmadığını ve Atasever'in atv'nin dizisinden ayrılmayacağı
açıklandı.

YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!! Moz-screenshot-12YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!! Moz-screenshot-13
Sevda

Antal indlæg : 46

MesajKonu: Geri: YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!!   YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!! EmptyC.tesi 20 Şub. - 23:51

gizem 082 arkadaşım, ne kadar sevindim bilemezsin? Zaten hep, inşallah doğru haber değildir diye dua ettim.
Vildan atasever için çevrem de ki samanyolu seyircisi olan
dostlarım da benim gibi Vildanı sevdik, alıştık, yeni bir
oyuncu düşünmek bile istemeyiz dediler.
Özcan deniz için bu diziyi seyretmeye başladım, ama artık Vildan ve özcan için seyrediyorum. Aslın da bütün oyuncular,
hepsi çok, çok değerli,usta sanatçılar.
Bu söylentiler acaba bir reklam oyunu mu diye de arada,
sırada düşünmedim desem yalan olur.
gizem082

gizem082

Antal indlæg : 110

MesajKonu: Geri: YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!!   YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!! EmptyPaz 21 Şub. - 14:54

evet gercekten bende cok sevindim...vildan cok iyi bi oyuncu...bu diziyede yakisiyor..
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

MesajKonu: Geri: YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!!   YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!! EmptyÇarş. 24 Şub. - 17:58

Çok güzel süper bi haber bu ..

teşekkürler Smile

YETKILILER HABERLERI YALANLADI!!!
1 sayfadaki 1 sayfası