Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

Özcan Deniz

3 posters
YazarMesaj
gizem082

gizem082

Antal indlæg : 110

Özcan Deniz Empty
MesajKonu: Özcan Deniz   Özcan Deniz EmptySalı 30 Mart - 17:57

Özcan Deniz Ozcan-Deniz-16Özcan Deniz Ozcan_deniz_300xÖzcan Deniz Ozcan_denizÖzcan Deniz Ozcan-deniz2Özcan Deniz Ozcan-Deniz-6Özcan Deniz 42031034957069527173319Özcan Deniz Ozcan_deniz_3
Sevda

Antal indlæg : 46

Özcan Deniz Empty
MesajKonu: Geri: Özcan Deniz   Özcan Deniz EmptyPerş. 8 Nis. - 23:28

Ben, Özcan Denizi her bakımdan beğenirim ve takdir ederim. Sesiyle, oyunculuğu ile beyefendiliğiyle yeri her zaman baş köşededir.
Gizem,iletinde ki resimlerinde de gördüğümüz gibi yakışıklı ve karizmatik. dilerim yolu hep açık olsun.
gizem082

gizem082

Özcan Deniz Empty
MesajKonu: Geri: Özcan Deniz   Özcan Deniz EmptyCuma 9 Nis. - 21:44

evt sevdacim cok yakisikli,karizmatik biri...ve bende onu cok begeniyourrm ..gercekten resimleri begendin mi cnm??
Sevda

Antal indlæg : 46

Özcan Deniz Empty
MesajKonu: Geri: Özcan Deniz   Özcan Deniz EmptyC.tesi 10 Nis. - 11:34

Gizemciğim, nasıl beğenmem bayıldım. Artık biraz daha sık yazışsak, konuları tartışsak, hem samanyolunu kritize etsek hem de birbirimizi daha yakın tanısak ne iyi olur.
Değerli arkadaşım,eline sağlık,emeklerin ziyan olmadı,
inanıyorum ki diğer arkadaşlar da sana teşekkür edecektir.
Ayrıca,yine inayorum ki Samanyolunu daha uzun zaman izleyeceğiz.
gizem082

gizem082

Özcan Deniz Empty
MesajKonu: Geri: Özcan Deniz   Özcan Deniz EmptyC.tesi 10 Nis. - 14:21

evt haklisin cnm..ve biz bu sitede resmen admin eksikligi yasiyoruz Özcan Deniz Icon_biggrin Özcan Deniz Icon_biggrin ..valla ben cok mesaj yollamaya calisiyorum.
evt birbirimiz daha yakin dan tanimis oluruz Özcan Deniz Icon_biggrin ..ve ben kendimi tanitayim ben gizem 18 yasindayim ve avusturyada yasiyorum.. Özcan Deniz Icon_biggrinvede resimleri begendigine cok sevindim...
gizem082

gizem082

Özcan Deniz Empty
MesajKonu: Geri: Özcan Deniz   Özcan Deniz EmptyPtsi 12 Nis. - 21:26

ama sen daha kendini tanitmadin cnm Özcan Deniz Icon_biggrin Özcan Deniz Icon_biggrin
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

Özcan Deniz Empty
MesajKonu: Geri: Özcan Deniz   Özcan Deniz EmptyC.tesi 15 Mayıs - 14:12

Özcan deniz gerçekten mükemmel bir oyuncu üstelik çokta başarılı ve karizmatik Wink
bizlerle paylaştıqın için teşekkürler Smile
gizem082

gizem082

Özcan Deniz Empty
MesajKonu: Geri: Özcan Deniz   Özcan Deniz EmptyPerş. 3 Haz. - 14:21

rica ederim zülalim...........

Özcan Deniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖZCAN DENİZ DEN AÇIKLAMA