Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

Hayırlı Olsun Selamlar

2 posters
YazarMesaj
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

Hayırlı Olsun Selamlar Empty
MesajKonu: Hayırlı Olsun Selamlar   Hayırlı Olsun Selamlar EmptyÇarş. 16 Ara. - 20:01

Selam Arkadaşlar...

Siteniz hayırlı olsun bende samanyolu nun çok büyük bir hayranıyım. Hayırlı Olsun Selamlar Icon_smile

hele zülal ve nejat'ı çok seviyorum Hayırlı Olsun Selamlar Herz Hayırlı Olsun Selamlar Herz Hayırlı Olsun Selamlar Herz

adım elif..Burada güzel vakit geçirirm umarım.. (:

forumumuzun uzun ömürlü olması dileğiyle Hayırlı Olsun Selamlar Icon_wink

En son Zülalimm tarafından C.tesi 13 Şub. - 17:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
QDENEME
Admin

Antal indlæg : 10

MesajKonu: Geri: Hayırlı Olsun Selamlar   Hayırlı Olsun Selamlar EmptyÇarş. 23 Ara. - 21:08

Hoş Geldin Sitemize İyi Vakitler ve Paylaşımlar Dilerim
https://samanyolu.yetkinforum.com
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

MesajKonu: Geri: Hayırlı Olsun Selamlar   Hayırlı Olsun Selamlar EmptyPerş. 24 Ara. - 18:27

Admin demiş ki:
Hoş Geldin Sitemize İyi Vakitler ve Paylaşımlar Dilerim

Teşekkürler (:

Hayırlı Olsun Selamlar
1 sayfadaki 1 sayfası