Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba?

2 posters
YazarMesaj
´meLike

´meLike

Antal indlæg : 69

Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? Empty
MesajKonu: Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba?   Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? EmptyPaz 10 Ocak - 0:05

Yönetimde sadece admin gözüküyo. Moderatörler belirlenmedi mi daha ? Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? Icon_question

Bi' de site sanki fazla siyah olmamış mı, içi kapanıyo insanın hafiften.
Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? Herz
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? Empty
MesajKonu: Geri: Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba?   Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? EmptyPaz 10 Ocak - 13:56

´meLike demiş ki:
Yönetimde sadece admin gözüküyo. Moderatörler belirlenmedi mi daha ? Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? Icon_question

Bi' de site sanki fazla siyah olmamış mı, içi kapanıyo insanın hafiften.
Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? Herz

evet Yönetimde admin var ama daha hiç bir uyarı yada konu açılımında

bulunmamış..

sayın admin , Lütfen buraya bi bakabilir misin .. Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? Icon_question Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? Icon_question Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba? Icon_question

Yönetim Bi Bakabilir Mi Acaba?
1 sayfadaki 1 sayfası