Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm "

5 posters
YazarMesaj
´meLike

´meLike

Antal indlæg : 69

Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm " Empty
MesajKonu: Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm "   Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm " EmptyPaz 10 Ocak - 0:31

* ‘Samanyolu’nda ‘Belkıs Hanım’ın avukatı ‘Ali’ rolündesiniz. ‘Yaprak Dökümü’ndeki ‘Cem’ karakterinin ardından kötü bir rolde oynamak sizi endişelendirmedi mi?
Daha önce oynadığım ‘Cem’ karakteri bana yakındı. Burada zıt bir karakteri oynamak bana heyecan verdi. İnsanlar dış görünüşe baktığında “Senden de kötü olmaz” diyor ama öyle bir şey yok tabii… Her insan içinde az da olsa farklı yönler var. Oyunculukta bu yönleri yansıtıp, karaktere göre onu içinizden çıkartmanız ve sunmanız gerekiyor. Dizide de ‘Ali’ karakterinin hırsını ortaya koyuyorum. ‘Belkıs Hanım’ ile ‘Ali’ arasında daha önceden geçen şeyler de olmuş, ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak.

KARAKTERİN BAZI HIRSLARI VAR
* Yani ‘Belkıs Hanım’ın eşinin hayatta olduğu dönemde yaşanmış şeyler mi olduğunu göreceğiz?

Öyle düşünüyorum. Ben diziye ikinci bölümde girdim. Ama yeni tanışmış gibi değillerdi. Bazı şeylerde birlikte hareket ettiklerini gösteren bir durum vardı.

* ‘Ali’nin miras konusunda ‘Belkıs Hanım’a ne gibi katkıları olacak?
Aslında durumu biraz tetikleyecek gibi… ‘Ali’ çok güvenilir bir karakter değil. Aralarındaki ilişki de biraz çıkar üzerine kurulu gibi… Biraz danışıklı dövüş var. İkisinin de birbirlerinden talepleri oluyor. O yüzden kopamıyorlar. İşlerini ‘Ali’nin halletmesini istiyor. Avukatından bazı beklentileri var. Miras işlerinden sonra olaylar daha da kızışacak. ‘Belkıs’ hırslı bir karakter… Eşinin ölümünden sonra çocukluğundan beri sevmediği ‘Nejat’ın geri dönüşü onu etkiliyor. ‘Nejat’a bu miras olaylarından hiçbir şey kalmasını istemiyor. O yüzden de elinden geleni yapmayı kafasına koymuş. Onu da ‘Ali’ vasıtasıyla yapıyor.

ORTADA BİR AŞK YOK!
* ‘Ali’nin de hırsı ön plana çıkacak mı?

‘Belkıs’ ile birlikte hareket ettiği için ‘Nejat’a karşı cephe oluşturacaklar.

* ‘Ali’nin beklentileri var mı?
‘Ali’nin de kendine göre bazı hırsları var. Zaten beşinci bölümde bunu görecekler. Birkaç sahnede bunları belirteceği şeyler yaşanacak. İlişki boyutu biraz tuhaf bir hal alacak. ‘Ali’ tarafından ciddi bir teklif gelecek. Ama ‘Belkıs’ın kafasındaki olay bence o değil. Ortada bir aşk yok sonuçta…

* İkisi arasında çıkar ilişkisi mi var?
Bakıldığında hoş bir adam ama bu bir çıkar ilişkisi… Tutkulu bir aşk olduğunu düşünmüyorum. Çıkarlar doğrultusunda işlerini yürütmesi için belki onu fişekliyor. Kendisinin hukuki bir bilgisi olmadığı için ‘Ali’ye ihtiyacı var.

Alıntı. ~
(:
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

MesajKonu: Geri: Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm "   Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm " EmptyPaz 17 Ocak - 12:35

ımm vay ali vay Very Happy

oyunculuqunu beğeniyorum dizi geregı rolü öyle napsın (:

teşekkürler Melike'cim xD
gzm16

gzm16

Antal indlæg : 45

MesajKonu: Geri: Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm "   Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm " EmptyPaz 17 Ocak - 13:11

yaprak dökümünde çok tatıydı bu dizide ise kötü karakteri oynadığından soğuk biraz ama yinede seviyoruz
dml06

dml06

Antal indlæg : 22

MesajKonu: Geri: Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm "   Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm " EmptyPaz 31 Ocak - 15:55

P.için çokkk tsk =)
vildan-dilan

vildan-dilan

Antal indlæg : 83

MesajKonu: Geri: Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm "   Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm " EmptyC.tesi 12 Haz. - 17:39

yapmayın o kadar da kötü değil belkısın yanında ne ki

Kıvanç Kasabalı ~ " Bu Oynadığım İlk Kötü Rolüm "
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kıvanç Tatlıtuğ
» Nede Güzel Kötü Kadın Olmuşsun (:
» "SAMANYOLU" DIZISI REYTINGLERDE YÜKSELISE GECTI