Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

Kenan Ece (Namık) röportajıı

5 posters
YazarMesaj
bE(ce)gum

bE(ce)gum

Antal indlæg : 31

Kenan Ece (Namık) röportajıı Empty
MesajKonu: Kenan Ece (Namık) röportajıı   Kenan Ece (Namık) röportajıı EmptySalı 12 Ocak - 0:55

'Samanyolu' dizisinde Nejat'ın yakın dostu 'Namık'ı oynayan Kenan Ece, canlandırdığı karaktere benzemediğini söyledi:' Namık 'kadar her İSTEDİĞİNİ elde etmiş, onun kadar rahat biri değilim
Oyuncu Kenan Ece, Tuba Büyüküstün ile oynadığı 'yüreğine Sor' filminin ardından şu sıralar ikinci projesiyle izleyici karşısında ... Ece, atv'de yayınlanan 'Samanyolu' adlı dizide 'Namık' karakterini canlandırıyor. Yakışıklı oyuncu Amerika'da üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İrlanda'ya yerleşmiş ve oyunculuğa başlamış. Orada pek çok dizide ve filmde rol alan Ece, daha sonra Türkiye'ye dönmüş. Türkiye'deki dizi sektörünün çok gelişmiş olduğunu belirten oyuncu, "İş Bilinci İrlanda'ya göre burada çok daha yüksek ... Burada büyük bir endüstri var. İrlanda'da birtakım projelerde yer aldım ama aslında Türkiye'de çalışmak istiyordum. Çünkü burada çok fazla dizi ve iş var. Bu, oyuncu için inanılmaz bir antrenman "dedi.

ABD'de EKONOMİ okudum
Yurtdışında uzun süre oyunculuk yapmışsınız ...
Oyunculuğa Avusturya Lisesi'nin tiyatro kolunda başladım. Daha sonra Üniversiteyi Amerika'da okudum. Orada tiyatro ve ekonomi eğitimi gördüm. Ardından İrlanda'ya Taşındım. Orada ilk iki sene finansman analizi olarak çalıştım. Bu sırada oyunculuk derslerine de devam ediyordum. Bir ajans benimle çalışmak İSTEDİĞİNİ söyledi. Bunun üzerine ilk olarak, orada 15 yıldır devam eden bir dizide tam 13 bölüm oynadım. Ardından da uzun Metrajlı bir filmde küçük bir rol oynadım. Altı bölümlük bir komedi şovunda da İspanyol matadoru canlandırdım. Bu tecrübelerimin ardından ülkeme döndüm.

'Samanyolu'nda' Zülal'e aşık olan 'Nejat'ın en yakın arkadaşı' Namık'ı canlandırıyorsunuz. 'Namık'ın da' Zülal'e ilgisi var. Aralarında neler gelişecek?
'Namık' hayatı boyunca onu İSTEDİĞİNİ çok kolay şekilde elde etmiş biri ... Bir şeyi elde edemediği zaman, o şey onun için değerli hale geliyor. 'Zülal' Bu noktada 'Namık'ın hayatına giriyor. 'Namık', Etra Finda gördüğü her kadınla beraber olabilen başarılı bir İşadamı ... Ama 'Zülal' bu kadınlardan farklı. Çünkü onun başka bir çıkmazı var. Ortada 'Namık'ın da bilmediği bir' Zülal'-'Nejat' aşkı var. 'Zülal' çeşitli nedenlerden dolayı kendisine cevap vermediği için 'Namık' bunu hırs yapıyor. Ileriki bölümlerde de Zülal'e yakınlaşmak için her yolu deneyecektir.

Peki ilerleyen bölümlerde 'Zülal', 'Nejat'ı kıskandırmak için' Namık'ın ilgisini kullanmaya çalışacak mı?
Şu an geldiğimiz nokta itibariyle öyle bir durum yok ... Ancak ilerleyen bölümlerde böyle bir şey olabilir.

'Belkıs Hanım'ın kızı da' Namık'la yakınlaşmaya çalışıyor. Bu, aradaki dengeleri değiştirecek mi?
'Namık'ı isteyen birçok kadın var. Ama burada değere binen kişi 'Zülal' ... Çünkü Namık'a yüz vermiyor. Belkıs Hanım'ın kızı 'Namık'a göre Sıradan bir kız ...

ELEŞTİRİLER HEP Olumlu
'Namık' size benziyor mu peki?
Onu oynadığım karaktere kendimden bir şeyler katıyorum. Ama açıkçası ben hayatımda 'Namık kadar her istediğimi elde etmiş biri değilim. Onun kadar rahat da değilim.

Rolünüz hakkında nasıl tepkiler alıyorsunuz?
Çok iyi! Hep pozitif yorumlar duyuyorum. Bunlar da beni mutlu ediyor.
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

MesajKonu: Geri: Kenan Ece (Namık) röportajıı   Kenan Ece (Namık) röportajıı EmptyPaz 17 Ocak - 12:39

Çok beklersin namık ...

zülalim sana yakınlasmaz o nejatı seviyor Kenan Ece (Namık) röportajıı Herz Kenan Ece (Namık) röportajıı Herz Kenan Ece (Namık) röportajıı Herz Kenan Ece (Namık) röportajıı Herz

teşekkürler cnm (:
gzm16

gzm16

Antal indlæg : 45

MesajKonu: Geri: Kenan Ece (Namık) röportajıı   Kenan Ece (Namık) röportajıı EmptyPaz 17 Ocak - 13:09

ewt sen çok beklersn ilerleyen bölümlerde yakınlaşa bilirsiniz ama zülal nejatin
bE(ce)gum

bE(ce)gum

Antal indlæg : 31

MesajKonu: Geri: Kenan Ece (Namık) röportajıı   Kenan Ece (Namık) röportajıı EmptyPaz 17 Ocak - 15:07

Zülalimm demiş ki:
Çok beklersin namık ...

zülalim sana yakınlasmaz o nejatı seviyor Kenan Ece (Namık) röportajıı Herz Kenan Ece (Namık) röportajıı Herz Kenan Ece (Namık) röportajıı Herz Kenan Ece (Namık) röportajıı Herz

teşekkürler cnm (:

rica ederimKenan Ece (Namık) röportajıı Icon_smile
dml06

dml06

Antal indlæg : 22

MesajKonu: Geri: Kenan Ece (Namık) röportajıı   Kenan Ece (Namık) röportajıı EmptyPaz 31 Ocak - 15:52

Paylaşım için çok teşekkürler =)
Aslında bende bir röpörtaj paylaşmak istiyorum fakat yapıştır yapınca olmuyor neden ? Kenan Ece (Namık) röportajıı Icon_rolleyes
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

MesajKonu: Geri: Kenan Ece (Namık) röportajıı   Kenan Ece (Namık) röportajıı EmptyÇarş. 3 Şub. - 17:58

dml06 demiş ki:
Paylaşım için çok teşekkürler =)
Aslında bende bir röpörtaj paylaşmak istiyorum fakat yapıştır yapınca olmuyor neden ? Kenan Ece (Namık) röportajıı Icon_rolleyes
Yazının tipinden siteden
yada boyutundan kaynaklanıyor olabilir cnm ...
genelde bazı sitelerde kopyalanıp yapıştırılmıyor malesf..
vildan-dilan

vildan-dilan

Antal indlæg : 83

MesajKonu: Geri: Kenan Ece (Namık) röportajıı   Kenan Ece (Namık) röportajıı EmptyC.tesi 12 Haz. - 17:42

zülal nejatı seviyor ama namıkla yakınlaşsalar çok ii olck

Kenan Ece (Namık) röportajıı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kenan Ece (Namık)
» Namık, Tam Bir Playboy (Kenan Ece)
» Zülal&Namık İmzaları..
» Zülal Namık Avatarlar ve İmzalarım
» Namık'ın Son Dakika Hayır Demesini Beklerdim !