Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

Vildan Atasever'in Hazin Sonu

+2
gizem082
bE(ce)gum
6 posters
YazarMesaj
bE(ce)gum

bE(ce)gum

Antal indlæg : 31

Vildan Atasever'in Hazin Sonu Empty
MesajKonu: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptyC.tesi 6 Şub. - 20:18

VİLDAN ATASEVER'İN HAZİN SONU!
Vildan Atasever'in Hazin Sonu 483d188f839eb6e3ce3c795a31b62aad

Vildan Atasever'in 'Samanyolu' dizisinde performansı, yayınlandığı ilk günden beri eleştirildi.

Birçok izleyici ve eleştirmen Vildan Atasever'i diziye ve oynadığı kararktere uygun bulmadı. Ayrıca Özcan Deniz'e de uygun bir partner olmadığı yönünde eleştiriler aldı.

'Diziden çıkartılıyor'

Eleştiriler devam ederken, bomba gibi bir gelişme yaşandı. İddialara göre, ünlü oyuncu Vildan Atasever, dizinin kadrosundan çıkartılıyor. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek bu olaydan sonra bakalım Atasever'in yerini kim alacak?ayaklı gazete

En son bE(ce)gum tarafından Cuma 12 Şub. - 20:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gizem082

gizem082

Antal indlæg : 110

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptyPaz 7 Şub. - 14:36

bence cok sacma olur biz vildana alismistik basrolü degistireceklerine yayin saatini degistirin bence....belki o zaman reytinglerde iyi olurrrr..

En son gizem082 tarafından Paz 7 Şub. - 20:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
bE(ce)gum

bE(ce)gum

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptyPaz 7 Şub. - 18:09

haberler asılsızmışş..
azeliha

azeliha

Antal indlæg : 111

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptyPtsi 8 Şub. - 14:11

ya vildan direkten dönmüş haberiniz yuk galiba Very Happy kadroda kalıyormuş Smile
gizem082

gizem082

Antal indlæg : 110

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptySalı 9 Şub. - 19:08

arkadaslar netten baktim vildaninin yerine meltem cumbula teklif göndermisler ama kabul etmemis... vildan simdilik kadrodaymis.....
gzm16

gzm16

Antal indlæg : 45

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptySalı 9 Şub. - 20:24

ewt arkadaşlar haber doğru ama meltem cumbul kabul etmemeiş vildan sinirlenmiş ve "3 gündür ay yapımdan bir açıklama bekliyorum" demiş. bence vildan güzel meltem olmazdı. meltem olsa reytingler daha çok düşer

bu arada başlıkta hata var sadece baş harfleri büyük olacak düzültirseniz sevinirim.
azeliha

azeliha

Antal indlæg : 111

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptyÇarş. 10 Şub. - 11:33

ve kadroda kalmış zaten 11.bölüm fragmanında vildan duruyor Very Happy Very Happy Very Happy
bE(ce)gum

bE(ce)gum

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptyCuma 12 Şub. - 20:30

onlar zaten çekilmiş bölümler.Oyuncu aranıyor, bulunmazsa kadroda kalıcak.
Sevda

Antal indlæg : 46

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptyCuma 12 Şub. - 23:04

Ben artık Vildan 'ın değişmesini hiç uygun bulmuyorum.Vildan
Atasever, çok genç yaşta altın portakal kazanmış,18.uluslar arası Ankara film festivalin de en iyi kadın oyuncu ödülünü almış değerli bir oyuncudur. Zaten çok da birbirlerine uyumlu ve de yakışan bir çift oldular. İletiler de, üyeler çoğunlukla onların yakınlaşmasını istiyor. Ay yapımın çok başarılı 2 hanım yöneticisinin bunları nazar-ı itibare alacağından hiç kuşkum yok.
zerren

Antal indlæg : 7

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptyPtsi 15 Şub. - 15:16

filmin reytinginin düşük olması kesinlikle vildan atasever değil.sadece bir neden aranıyor acaba vildan atasever den mi oluyor diye düşünülmüş olabilir.peki nejat uygun mu.nejat romanda askerden yeni gelen saf bi genç.sonra namık daha birinci bölümden filme girdi.zülalle nejat'ın biraz çekismesi ilerleyen bölümlerde namık ın devreye girmesi gerekirdi.nejat zülali zülal de nejat ı seviyor. ama mecburen her ikisi de platonik.başka şeylerle uğraşmaktan aşk filmde yeterince işlenemiyor.Bence yayın saati kolay kolay değişmez.Ama ilerleyen bölümlerde bu dizinin reytinginin artacağını düşünüyorum.
bE(ce)gum

bE(ce)gum

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptyPtsi 15 Şub. - 19:12

eserin birebir devam etmesi beklenemez..kitapdan uyarlanmış hiçbir dizi birebir devam etmiyor zaten..ay yapımın değiştirme fikri kendilerinin ürettikleri bişey değil.İnsanlar yakıştıramadı nejat ve zülali birbirine.İmkansız aşkları da etkilemedi bu yüzden..Özcanın yanında çocuk gibi kalıyor.. aşk acısı çeken bir kadını hissettirmiyor..
Bunlar benim fikirlerim tabi..
Sevda

Antal indlæg : 46

MesajKonu: Geri: Vildan Atasever'in Hazin Sonu   Vildan Atasever'in Hazin Sonu EmptyPtsi 15 Şub. - 20:25

İlerliyen bölümler de Zülal-Nejat aşkı daha çok vurgulanırsa,
Kıskançlık krizleri de aşk ve ihtiras duygularının şiddetini bize ayni şiddetle aktarabilirlerse, heyacan izleyiciyi de sarar gibi geliyor bana.
Ayrıca, her kavga sonun da birbirlerinden arkalarını dönüp uzaklaşıyorlar. tutkulu aşkların çoğu kavgaların sonun da sevgililerin, aşklarının ne kadar vazgeçilmez olduğunu
anlamasını sağlamaz mı? Yan konular da lazım ama, ben en çok Zülal-Najat aşkı ile ilgileniyorum. Nejatsız ve Zülalsiz
geçen karelerde onları daha fazla arıyorum.
Ah! Bir de Dizimizin saati 20.15 olabilse.....

Vildan Atasever'in Hazin Sonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VILDAN ATASEVER SONUNDA PATLADI!!!
» vildan atasever diziden ayrılıyor mu?
» Vildan Atasever ( Zülal )
» Vildan Atasever ( Zülal ) Röportajı
» Vildan Atasever Krizi Asilamadi