Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha

4 posters
YazarMesaj
gzm16

gzm16

Antal indlæg : 45

Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha Empty
MesajKonu: Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha   Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha EmptyC.tesi 20 Şub. - 0:14

Geçen hafta Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun dizinin senaristliğini bırakmasıyla dizide bir şok yaşanmıştı zaten. Vildan Atasever’in de diziyi bırakmasıyla dizinin geleceği konusunda kaygılar da giderek artıyor. ATV Samanyolu dizisine çok büyük umutlar bağlamıştı. Görünen köy mü dersiniz bilemem ama dizi yaprak yaprak dökülmeye başladı!

Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu reytinglerin düşüklüğünü bahane ederek dizden ayrımışlardı. Vildan Atasever'in günlerdir diziden ayrılacağı haberleri duyuluyordu zaten. Ancak ne kendisinden ne de yapımcılardan bir açıklama gelmemişti. İşte Vildan Atasever de bu dedikodular karşısında sessiz kalan yapımcılara sinirlenip dizden ayrıldığını açıkladı. Yapımcısı Kerem Çatay'la bir araya gelen güzel oyuncu, 'Bu kadar konuşmadan, bu kadar laftan sonra dizide yer almak istemiyorum. Artık çok rahatsız ediyor bu beni, daha fazla devam edemeyeceğim' diye konuştu.

bu haberler doğru ise dizi ya kaldırılır ya da vildan yerine yeni oyuncu gelir öyle olursada kimse izlemz zaten geç saatte çıktığı için reytingler düşük yeni oyuncuyla daha çok düşüş olur. Bu kadr şeyden sonra söylevecek tek söz ATV YİNE BİR DİZİSİNİ MAHFETTİ.
Sevda

Antal indlæg : 46

MesajKonu: Geri: Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha   Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha EmptyC.tesi 20 Şub. - 3:44

Çok üzgünüm. Dilerim doğru çıkmasın. Oyuncu değişikliğinin
pek doğru olmayacağını düşünüyorum. Yazık olacak bu güzel
diziye. gzm16 bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler.
gzm16

gzm16

Antal indlæg : 45

MesajKonu: Geri: Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha   Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha EmptyC.tesi 20 Şub. - 14:30

evt yazık olur dizizmize rica edrm sevda
gizem082

gizem082

Antal indlæg : 110

MesajKonu: Geri: Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha   Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha EmptyC.tesi 20 Şub. - 15:15

bu hic iyi olmadi..insallah dogru degildir..ben vildani cok begeniyorum iyi bir oyuncu...ins diziden ayrilmaz..
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

MesajKonu: Geri: Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha   Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha EmptyÇarş. 24 Şub. - 17:58

bende çok seviyorum Vildanı çok iyi bir oyuncu.
İnşallah ayrılmaz.
eğer ayrılırsada yerine başarılı biri gelirde umarım dizimiz bitmez :S

Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Değerli Arkadaşlar Lütfen Daha Çok Yazışalım.
» Samanyolu'nun reytingi haftaya daha da yükselir mi?
» 17.bölüm Samanyolu'nun daha çok uzun yolu olduğunun tesçilidir.