Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi

Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu Fan Sitesi,Samanyolu Dizisi Resmi Web Sitesi,Samanyolu Dizisi Fan Sitesi,Samanyolu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
style?iframe{display:none;}--??

Değerli Arkadaşlar Lütfen Daha Çok Yazışalım.

2 posters
YazarMesaj
Sevda

Antal indlæg : 46

Değerli Arkadaşlar Lütfen Daha Çok Yazışalım. Empty
MesajKonu: Değerli Arkadaşlar Lütfen Daha Çok Yazışalım.   Değerli Arkadaşlar Lütfen Daha Çok Yazışalım. EmptyPaz 21 Şub. - 0:38

Değerli arkadaşlar,
10 şubatta bu güzel dizi'nin,bu güzel fan sitesine üye oldum. çok mutluyuyum. 88 üyemiz var. aradan geçen 10 gün boyunca gördüğüm
kadarıyla çok az arkadaşımız mesaj yazıyor. Neden acaba?
Yazan arkadaşlar sağ olsunlar düzgün türkçeleri,konularına hakim
ifadeleri ile beni de onlara ayak uydurmaya yönlendiriyorlar.
lütfen arkadaşlar,bütün üyelerimiz,her konuda değerli fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız bizler bu diziye sahip çıkarsak, belki dizi sorumluları da motive olur. hatta sanatçılarımız da.

Bana kalırsa hem oyuncularımız hem de yapımcı ve yöneticiler bu gibi fan sitelerini göz ardı etmiyorlar. Sizlerden rica ediyorum, bu konu hakkın da ki düşüncelerinizi yazışarak paylaşalım mı? Hoşça kalın.
Zülalimm

Zülalimm

Antal indlæg : 290
Geografisk sted : İstanbul

Değerli Arkadaşlar Lütfen Daha Çok Yazışalım. Empty
MesajKonu: Geri: Değerli Arkadaşlar Lütfen Daha Çok Yazışalım.   Değerli Arkadaşlar Lütfen Daha Çok Yazışalım. EmptyPaz 21 Şub. - 19:14

Sevda hakılısın arkadaşım.
aynen katılıyorum .
şuana kadar sitenin performansı gerçekten düşük.
bazı arkadaşlar sağolsun elllerinden geldiğince yazmaya çalısıyorlar
lakin sitede henüz kuralları belirtmiş bir yetki / yetkili yok..
forumumuzda admin eksikliği yaşıyoruz sanırım ..
umarım biran önce düzene girer ve daha iyi bir rütbeye geliriz..
Smile

Değerli Arkadaşlar Lütfen Daha Çok Yazışalım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selam Arkadaşlar
» Forum Kuralları Lütfen Herkez Okusun !
» Samanyolundan Şok Bir Ayrılık Daha
» Samanyolu'nun reytingi haftaya daha da yükselir mi?
» 17.bölüm Samanyolu'nun daha çok uzun yolu olduğunun tesçilidir.